27-05-2019,    BulutTahsilat
KOŞTURMAYA GEREK YOK!

Koşturmaya Gerek Yok!
 
Her şeye yetişme telaşıyla geçen mesailer, çabucak akıp giden hafta sonu tatilleri arasında gidip gelirken, zaman yönetimi hakkında düşünecek vakit kalmıyor demeyin; insan en çok gündelik koşturmacalarda düşünüyor zaman üzerine.
 
Günlük planlamalar yapmak, haftalık takvimler üzerinde çalışmak tabii ki bireysel işlerimizi düzene sokuyor. Teknolojinin de desteği ile hayatımıza giren “yapılacaklar listesi” uygulamaları da cabası! Onlar da aslında bir yandan bize el uzatıp kargaşada kaybolmamamız için çalışıyorlar.
 
Zamanın getirdiği zorlukları öngörerek; hem zamandan hem kaynaktan hem de enerjiden tasarruf etmenizi sağlayarak, finansal akışınızı da kolaylıkla izleme ve yönetme seçenekleri sunan bir sistem kurguladık.
 
Şirketinizin kullanmakta olduğu tüm banka hesaplarını ve o hesaplara ilişkin tüm hareketleri tek bir ekran üzerinden takip edebilmenin kolaylığı üzerine bakınız BulutTahsilat ürünleri ile daha önce tanışmış olan Doruk Grup nasıl bir yorumda bulunuyor:

“Eskiden en az 3 gün geriden gelerek ve çok büyük efor harcayarak işlediğimiz banka kayıtlarını BulutTahsilat anlık olarak içeri atabiliyor. Zaman ve maliyet avantajı elde etmemizi sağlayan BulutTahsilat çözümünü büyük bir verimlilikle kullanıyoruz.”

 
Gerçek müşteri deneyimleri ürünlerin ve hizmetlerin en doğru anlatıcıları olabiliyor bazen. Siz de bankalar arasında mekik dokumadan, internet şubeleri arasında kaybolmadan size “Koşturmaya gerek yok” diyen işini seven bir asistanla tanışmaya ne dersiniz?
 
Dilerseniz hemen linkteki iletişim formunu doldurarak canlı demo talebinde bulunabilirsiniz.

Referans Logoları
Referans Logoları
Referans  Logoları
Referans  Logoları
Referans  Logoları
Referans  Logoları
Referans  Logoları
Referans  Logoları
Referans  Logoları
Referans  Logoları
Referans  Logoları
Referans  Logoları